GERMA pracuje z domova

Kvalitní překlady poskytujeme i v době lockdownu!

Ani epidemie a lockdown v České republice nás neodradí od poskytování kvalitních překladů. Ačkoliv je naše kancelář ve Vaníčkově ulici v Ústí n. L. z důvodu vládních opatření uzavřena, neznamená to, že od nás nemůžete získat překlad či objednat tlumočení. Stejně jako mnoho dalších služeb jsme se přemístili do virtuálního prostoru.

Pokud budete potřebovat vyhotovit například překlad z němčiny nebo překlad do angličtiny, GERMA je stále tou nejlepší volbou. Stačí zavolat na naše telefonní číslo 604 273 307, napsat e-mail, nebo využít kontaktní formulář, který je k dispozici na našich stránkách. Překlady samozřejmě vyhotovujeme ve všech evropských jazycích, ale umíme i spoustu jazyků, kterými se mluví na jiných kontinentech.

Aktuálně také nabízíme službu asistovaných telefonátů, kdy Vám v rámci „konferenčního“ hovoru pomůžeme vyřídit vaše záležitosti v cizojazyčném prostředí. Asistované telefonáty v němčině a angličtině jsou vám k dispozici prakticky okamžitě. Telefonáty v dalších jazycích je potřeba předem objednat.

Vyučování v jazykových kurzech nadále probíhá distanční formou. S technologií připojení Vám rádi pomůžeme!

germa@germa.cz +420 604 273 307