Co pro Vás můžeme v roce 2021 udělat?

I v roce 2021 se můžete spolehnout, že Vám GERMA poskytne prvotřídní služby.

V roce 2021 se můžete spolehnout na to, že GERMA pro Vás vyhotoví kvalitní překlady v podstatě ve všech kombinacích evropských jazyků. Znamená to, že umíme nejen překládat do/z češtiny, ale zvládáme i jazykové kombinace jako je například angličtina x němčina nebo třeba estonština x rumunština. Takže i když nadále platí, že naším nejsilnějším jazykem je němčina, hračkou je pro nás, i díky husté síti spolupracovníků nejen v České republice ale i v zahraničí, každý jazyk, na který (nejen) v Evropě pomyslíte. Víme, co děláme, vyznáme se!

Neumíme jen překládat, umíme i tlumočit. Na počkání můžeme zajistit tlumočení v němčině. Chcete si zavolat, ale němčina na druhé straně aparátu Vás odrazuje? S tímto problémem Vám určitě pomůžeme. Tlumočník se díky GERMĚ najde i pro jiné jazyky. Napište nám nebo zavolejte, rádi Vám pomůžeme!  Hravě zvládáme tlumočení simultánní, tlumočení konsekutivní i tlumočení doprovodné. Umíme zajistit i techniku, která je k tlumočení potřebná.

I v době pandemie nabízíme jazykové kurzy. Díky moderním technologiím jsou v běhu kurzy angličtiny a němčiny nejen pro začátečníky ale také pro pokročilé studenty. Učíme dle aktuální situace – online nebo prezenčně. Pokud jste „věčný začátečník“, nabízíme také zdarma jazykový koučink, kde Vám pomůžeme s překonáním překážek na Vaší cestě za vzděláním. Koučink nabízíme samozřejmě i pro pokročilé studenty, kteří narazí na problém. Všechny jazykové kurzy nabízíme v již osvědčené trojkombinaci – odpolední, firemní, individuální. V naší nabídce jsou i kurzy češtiny pro cizince.

V neposlední řadě nabízíme také takzvané kurzy soft skills. Pokud chcete vylepšit své prezentační či prodejní dovednosti, zajímá Vás, jak vypadá přesvědčivá argumentace, či máte problémy s řešením konfliktů a asertivitou, GERMA pro Vás najde ten pravý kurz.

V letošním roce pomáháme studentům a školákům s přijímacími zkouškami na střední a vysoké školy, to jsou kurzy, kde výsledky uvidíte takřka okamžitě.

germa@germa.cz +420 604 273 307