Procvičte si jazyk s rodilým mluvčím!

18.02.2020
Procvičte si jazyk s rodilým mluvčím. Nabízíme neformální konverzační hodiny.

 

I když si možná někdo říká, že se znalostí jazyka je to jako s jízdou na kole, přeci jen může Vaše znalost angličtiny nebo němčiny poněkud „zareznout“. A co když nechcete navštěvovat pravidelné kurzy a znovu dokola se učit gramatiku, kterou dávno znáte? Je možné jen nezávazně konverzovat a upevňovat si tak jazykovou znalost?   

Nabízíme Vám řešení v podobě neformálních hodin konverzace s rodilými mluvčími. Jedná se o unikátní možnost prohloubit si znalosti jazyka a třeba se i poučit o zahraničních reáliích. V těchto hodinách nepůjde o gramatiku a správné použití pádů nebo časů, ale čistě o neformální konverzaci, kterou budete moci ovlivnit například svými otázkami.    

V jakém jazyce si můžete popovídat? V současné době nabízíme konverzace v anglickém a německém jazyce. Angličtinu s Vámi „promrská“ lektor původem z Irska, případně profesionální lektorka z Filipín, kdežto německý Stammtisch zajistí rodačka ze saských Drážďan. Konverzační hodiny se budou odehrávat v naší učebně ve Vaníčkově ulici, kde budete mít dostatečný klid, ale v případě zájmu se mohou hodiny přemístit i do nějaké útulné hospůdky!

Pokud máte o konverzační hodiny zájem, určitě nás kontaktujte na emailu: kurzy@germa.cz.